środa, 14 października 2015

Skuteczne poszukiwania mieszkania

Jeśli właśnie stoisz przed decyzją zakupu nowego mieszkania, na pewno czeka cię sporo poszukiwań. Przede wszystkim dlatego, że obecnie rynek nieruchomości ma nam wiele do zaoferowania. Jeśli więc chcesz skutecznie znaleźć lokum dla siebie oraz dla swojej rodziny, to na pewno warto postawić na pomoc profesjonalnego biura nieruchomości bądź poszukać ogłoszeń w sieci.

Na pewno wiele osób decyduje się dzisiaj na korzystanie z pomocy biur nieruchomości, bowiem w ten sposób możemy nie tylko kupić czy wynająć mieszkanie, ale również sprawnie przeprowadzić wszelkie formalności związane z podpisaniem umowy czy z wizytą u notariusza. W większych miastach mieszkania na sprzedaż znajdziemy bez trudu.

Warto jednak skorzystać z porady specjalistów od nieruchomości by uniknąć ewentualnych rozczarować. W biurach nieruchomości możemy liczyć na fachową pomoc oraz obsługę, w zasadzie na każdym szczeblu poszukiwań nowego lokalu. Co więcej, również jeśli chcesz sprzedać mieszkanie, warto skorzystać z usług biura nieruchomości.

Nowe mieszkania Gdańsk - Osiedle Hiszpańskie


Pośrednicy zajmą się poszukiwaniem osób zainteresowanych twoim mieszkaniem, a co więcej, zajmą się jednocześnie umawianiem na spotkania, podczas których zaprezentowany zostanie twój lokal. Taka opcja jest na pewno opcją wygodną, którą można polecić przede wszystkim tym osobom, które nie mają zbyt wiele czasu.

Jak wiadomo, czas to pieniądz, takie rozwiązanie wydaje się więc być tym bardziej atrakcyjne. Szczególnie duże miasta oferują ogromne ilości mieszkań i bez wsparcia fachowców możemy mieć spory ból głowy co wybrać.

Wracając do poszukiwania mieszkania, na pewno dzisiaj wiele ogłoszeń lokali możemy znaleźć przede wszystkim w sieci. Sieć daje nam naprawdę nieograniczone możliwości, dzięki niej możemy się więc śmiało rozejrzeć za nowym mieszkaniem i to w zasadzie bez wychodzenia z domu. Największym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim portale z codziennie aktualizowanymi anonsami. Takie serwisy jednocześnie często posiadają już wbudowane wyszukiwarki, dzięki którym śmiało możemy wyszukiwać mieszkania ze względu na konkretne cechy, ze względu na metraż czy cenę.

"Osiedle Hiszpańskie to Inwestycja powstająca w Gdańsku Południe przy ulicy Guderskiego, której budowę w drugiej połowie 2013 roku rozpoczął Deweloper Spółka 4 INVEST.

Osiedle to będzie się charakteryzowało nowoczesną architekturąfunkcjonalnymi wnętrzami, jak i wysoką jakością wykończenia.

Dzięki wyższemu standardowi Mieszkańcy nowego Osiedla Hiszpańskiego będą mogli korzystać z  wind  cichobieżnych, skomunikowanych bezpośrednio z halą garażowąkomórek  lokatorskich  jak również naziemnych miejsc parkingowych.

Na Osiedlu Hiszpańskim zaprojektowane zostały: kawalerki ok. 30 m kw., mieszkania dwupokojowe o powierzchni od  40 do 54 m kw. oraz trzypokojowe od 50 do 70 m kw. Wybierać można wśród różnorodnych projektów, m.in. przewidujących salon z aneksem kuchennym lub wydzielone pomieszczenie kuchni.

Nowe mieszkania na Osiedlu Hiszpańskim powstają przy ul. Guderskiego, wjazd od ul. Jabłoniowej w ul. Przywidzką, skrzyżowanie ze światłami, przy Outlet Fashion House."
OSIEDLE HISZPAŃSKIE KONTAKT:

Biuro Sprzedaży:

Adres: 80-835 Gdańsk,
ul. Szeroka 127.

Godziny otwarcia Biura: 

poniedziałek : 9 - 19 
wtorek - piątek : 9 -17 

+48 58 301 02 71
+48 58 683 51 16
+48 58 303 29 58

 PUNKT INFORMACYJNY PRZY OSIEDLU 

 Adres: 80-130 Gdańsk,
ul. Czermińskiego przy Osiedlu (za C.H. Rental Park)

Godziny otwarcia Pawilonu: 

poniedziałek :9 - 14 
wtorek : wg. indywidualnych umówień: kontakt z nr tel. 506 376 925 lub 728 443 876
środa : 12 - 18 
czwartek : 9 - 14
piątek : 12 - 18 
sobota : 9.30 - 14.30 

Telefon: 506 376 925
pawilon@osiedlehiszpanskie.pl

Szukasz mieszkania w Gdyni? Sprawdź ofertę dewelopera Słoneczna Zatoka, być może Cię zainteresuje.  

Zobacz również:
Apartamenty na Saskiej Kępie Warszawa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz